cihazla-su-kacagi-tespiti-ve-onarim

Evinizde bir su kaçağı olduğunumu düşünüyor sunuz? Su faturalarınız normalden daha yüksek geliyor veya zeminde su birikintileri, ıslak noktalar, kombiniz musluğu açmadan sıcak su  kaynatmaya başlıyorsa beton döşeme içindeki su hatlarında bir delik olabilir.

İstanbul tesisat 15 yılı aşkın tecrübesi ile tesisat borularınızda su kaçağı tespiti yapabilmektedir. Bizim teknisyenlerimiz sızıntının kaynağını bulmak için teknoloji izleme video kamera inceleme sonucu bulmaktadır. Su kaçağı bulma hizmetimizden yararlanabilmek için telefonla randevu sistemini arayabilirsiniz. Su boru hattınızda tesisat arıza bulma garantisi veriyoruz. Genellikle sıcak su borularında kaçak bulan ekiplerimiz basınç düşürücü vana kullanmanızı öneriyor. Su kaçağı bulunan ve su hattı izole edildikten sonra biz su hatları ve yeniden rota boru gerekirse değiştirin veya geri yükleyebilirsiniz. Bizim sıhhi tesisat hizmetleri tüm sabit oran vardır, önünüzde biz işin herhangi başlamadan önce maliyetini biliyorum. Biz de tüm hizmet ve onarımlar için ücretsiz bir teklif sunuyoruz.

Biz zemin altında sızıntı tespiti ve onarım konusunda uzmanız; istanbul tesisat yerinde daha iyi fiyatlandırma ve sıhhi tesisat hizmetleri ile daha ekonomik çalışmaktadır. Bizim su hattı restorasyon hizmeti garanti ve diğer döşeme kaçak onarım müteahhit ve tesisat şirketleri genellikle daha önemli ölçüde daha az olduğu.

 1.Depoların ve şebekenin hiç su sızdırmaması temin etmek için şüphesiz ki ekonomik değildir. Bunun yanı sıra ekonomik açıdan su kaçağının belirli bir toleransta kalması kaçınılmazdır.
2.İngilterede`ki su kaçağı kontrolü pratiğe iki görüşe dayalıdır. Bunlardan biri kendini gösteren, kaçak borularının tamiri; diğeri ise açıkça görülmeyen kaçakların çok iyi bir araştırma ve gözlemle bulunmasıdır.
3.Çok az bir çalışmanın yetersizliği kadar; bir kaçağı bulmak için gayret sarf etmekte yersizdir. Su kaçağı kontrol politikası sistemden sisteme değişebileceği gibi; pratik finansman olanaklarına, suyun maliyetine ve kaçağın büyüklüğüne göre de değişir.
4.Bazı mühendisler su kaçağı kontrolünü, sadece sisteminin iyi işletilmesi için gerekli görürler. Hâlbuki su kaçağı kontrolüyle elde edilen bilecek ekonomik kazanç gözden kaçırılmamalıdır.
5.Geçmişte güvenilir bilgilerin elde edilmemesiyle yalnızca tek faktör göz önüne alınarak su kaçağı kontrolü politikasında sübjektif kararlar verilmiştir. Hâlbuki evrensel bir gözlemle su kaçağı kontrolünün maliyeti ile su kaçağının maliyeti karşılaştırılarak daha iyi bir politika uygulanabilirdi. Bu durum aşağıdaki sonuçları doğurmuştur.
a.)En uygun su kaçağı kontrolü metodu yerine su kaçağı kontrolü yapılmıştır.
b.) Su kaçağı kontrolü uygulamasının yanlış yapılmasıyla boşa emek harcanmış.
c.)Ekonomik ve pozitif bir su kaçağı kontrolü yapılmamıştır.

Üst katın banyosundan sizin banyonuzun tavanına su kaçağı şikayeti ile hergün onlarca telefon almaktayız. Su problemi yüzünden evini binbir güçlükle yeni boyatmış madur kişi komşusunun ilgisizliği karşısında çaresizce kesinlikle beklemesin. Komşunuz su kaçak probleminizi dikkate almıyorsa aşağıdaki videoyu dikkatli bir şekilde izleyin. Devletimiz vatandaşın mağdur olmaması için bir sürü tedbir almıştır. Bu amaçla su kaçağı tespiti yaptırmak isteyen müşterilerimize gereken kolaylıkları sağlamaktayız. Ayrıca üst kattaki su sızıntısı yüzünden mağdur müşterilerimiz ödemeyi kendileri yaptığı takdirde çıkan masraflardan %10 indirim garantisi veriyoruz. Su borusu patlaması evinizin her yerinin kırılması anlamına gelmez. Su tesisat borularınızda mutlaka arıza tespiti yaptırın. Suyunuz boşa akmasın!.. Alt katınızdaki komşunuzda mağdur olmasın. 

Firmanın web sayfasına http://www.istanbultesisat.org adresinden giriş yapabilirsiniz.