Sponsorumuz istanbul tesisat öncülüğünde gerçekleşen ödüllü yarışmamızın geçen hafa ki birincisi sarıadam olarak belirlenmiştir. Her hafta düzenlenen ödülü para olan bu yarışmalara sizlerde katılabilirsiniz. Ödüllü yarışmaya katılmak için buradan ulaşabilirsiniz. Yarışmanları para ödülünü karşılayan istanbul tesisat petek temizliği firmasının reklamlarını tıklayarak ödülleri biraz daha artırabilirsiniz.Bilgisayarlı cihazlar ile su kaçak bulma işlemleri için İstanbul Tesisat!

2006 yılında Kurulan Anadolu Tesisat başarılı geçmişiyle sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Sahip olduğu girişimci ruh ve cesaret bu güce ve kararlılığa sahiptir.

İstanbul Tesisat dinamik insan kaynağı ve gelişmiş alt yapı hizmetleriyle her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak çalışmaktadır. Dinamiktir yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir. Geleceğe giden yolda geçmişten güç ve ders almanın bilinciyle çalışır. Başarının anahtarı verimli,disiplinli, planlı olarak çalışmak olduğuna inanır ve çalışanlarına meslek eğitimi vererek gelişime olanak tanır.Sonuca odaklanır ve hizmette kaliteden ödün vermez .Beklentileri tespit ederek bu doğrultuda çalışmalarına yön verir. Takım ruhunun ortak stratejisine , iletişimin gücüne inanır ve biz Anadolu Tesisat olarak yaptığımız her işin altına imzamızı atarız. Profesyonel Su Tesisat Hizmetleri!